Blisko 100 najmłodszych mieszkańców gminy Wolin wraz z rodzicami i opiekunami gościło w naszym Centrum 6 grudnia. W ramach wydarzenia „Mikołajki – nie tylko kulinarnie” odbyły się spektakle oraz warsztaty dla dzieci.

Najstarsi uczestnicy wydarzenia wzięli udział w warsztatach kulinarnych, podczas których mieli okazję poznać tajniki przygotowywania świątecznych deserów oraz kolorowych pierniczków. W tym samym czasie ich młodsi koledzy pod okiem animatorów dowiedzieli się, jak własnoręcznie przygotowywać oryginalne, świąteczne upominki dla swoich najbliższych.

W obchodach Mikołajek nie mogło również zabraknąć świątecznych przedstawień. Publiczność mogła obejrzeć spektakl „Mikołaj i świąteczna zagadka” oraz „Kapu kap”, który oparty jest na zabawie przedmiotami codziennego użytku i w prosty oraz zabawny sposób prezentuje zjawisko, jakim jest deszcz.

Serdecznie dziękujemy pani Jolancie Janczykowskiej, pani Ewie Ratyńskiej, pani Karolinie Cackowskiej oraz panu Markowi Grocholskiemu za zaangażowanie i współprace w ramach organizacji wydarzenia.

 

Relacja zdjęciowa z wydarzenia w naszej galerii: GALERIA ZDJĘĆ