Zapraszamy na wyjątkowy majowy wieczór! Już 26 maja w CWM Grodno odbędzie się koncert „Pory roku w Ogrodach Baroku: Daniel Rowland i Baltic Neopolis Orchestra”. Artyści zabiorą uczestników wydarzenia w wielobarwną podróż po muzycznym ogrodzie, w ramach której muzyka baroku ukaże swoje różnorodne oblicze.

Podczas koncertu będzie można posłuchać, jak nowoczesne myślenie instrumentalne zawarte w pełnym przepychu „Koncercie Brandenburskim”, przeciwstawione zostanie magnetycznym i intymnym „Czterem porom roku”. Przewodnikiem w tej podróży będzie jeden z najbardziej charyzmatycznych i ekspresyjnych współczesnych skrzypków – Daniel Rowland. Obok artystów Baltic Neopolis Orchestra będzie mu również towarzyszył solista Emanuel Salvador.


Koncert „Pory roku w Ogrodach Baroku: Daniel Rowland i Baltic Neopolis Orchestra” odbędzie się 26 maja o godz. 18:00. Wstęp na koncert będzie odbywał się wyłącznie na podstawie bezpłatnych wejściówek dostępnych w Informacji Turystycznej w Międzyzdrojach oraz w Publicznej Bibliotece w Wolinie.

Z uwagi na ograniczoną możliwość parkowania na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, wejściówki na koncert upoważniają do skorzystania z bezpłatnego transportu do CWM Grodno oraz powrotu autokarem po zakończeniu występu. Odjazd autobusu o godz. 17:00 z parkingu przy boisku ORLIK w Wolinie oraz 17:30 z parkingu przy Muzeum Przyrodniczym WPN w Międzyzdrojach.